Bezpečnostní služby pro VIP

Naše společnost zajistí v souladu s Vaším statusem VIP („very important person“) služby nejvyšší dostupné kvality.

Nabízíme osobní ochranu anebo jen osobní doprovod podle přání. Je možné si vybrat mezi ozbrojenou ochranou, která disponuje střelnými zbraněmi v souladu s platnou právní legislativou naší republiky, nebo ochranou bez střelné zbraně. Samozřejmostí je předepsaný dress code k aktuální příležitosti. Členové našeho týmu mají profesní zkušenosti z ozbrojených složek.

Máme zkušenosti z velkých akcí, jako jsou např. módní přehlídky, filmové festivaly, firemní eventy, charitativní akce, politická setkání, hudební koncerty, divadelní či jiná kulturní představení.

Našich služeb můžete využít k diskrétním obchodním jednáním. Disponujeme nejmodernější bezpečnostní technikou, která zajistí odhalení skrytých nahrávacích zařízení. Kontrolu můžeme uskutečnit nejen v objektech, ale také ve vozidlech.

Pro vyšší fyzickou bezpečnost můžeme nabídnout v rámci mobilního přesunu ozbrojený doprovod a vozidla s vestavěnou balistickou ochranou. Trasa přesunu je vždy určena na základě vyhodnocení bezpečnostního rizika.

Pro běžný mobilní přesun nabízíme v rámci programu SHUTTLE SERVIS moderní vozidla prémiových značek Mercedes, BMW, Audi. Pokud je potřeba anonymita, nabízíme běžná moderní koncernová vozidla.

V rámci těchto služeb je zaručena naprostá diskrétnost.