Shuttle servis

Potřebujete mobilní přesun pro jednu nebo více osob? Náš servis toto zajistí. Sestavíme SHUTTLE program přesně podle požadavku.

Máme zkušenosti z velkých akcí, jako jsou např. módní přehlídky, filmové festivaly, firemní eventy, charitativní akce, politická setkání.

Možné je také sestavit kolonu vozidel, která se pohybuje podle předem stanovené trasy. Ze strany koordinačního velitele kolony je okamžitá kontrola přes GPS. Všichni řidiči jsou profesionály v tomto oboru.

Standartním mobilním přesunem jsou např. návštěvy hudebních koncertů, divadelních či jiných kulturních představení. Pro časově zaneprázdněné podnikatele nabízíme mobilní přesun na obchodní jednání.

Pro vyšší fyzickou bezpečnost můžeme nabídnout v rámci mobilního přesunu ozbrojený doprovod a vozidla s vestavěnou balistickou ochranou. Trasa přesunu je vždy určena na základě vyhodnocení bezpečnostního rizika.

Pro běžný mobilní přesun nabízíme v rámci programu SHUTTLE SERVIS moderní vozidla prémiových značek Mercedes, BMW, Audi. Pokud je potřeba anonymita, nabízíme běžná moderní koncernová vozidla.

Pokud se jedná o VIP osoby, zde nabízíme komplexní služby.